O nas

Strona internetowa www.rozdzielnicaelekryczna.pl została stworzona przez firmę INSTAL-SPECJAL z myślą o nawiązaniu kontaktu z użytkownikami instalacji elektrycznych budujących lub remontujących domy, mieszkania, budynki gospodarcze, biura, firmy, którzy cenią sobie jakość wykonania, trwałość i bezpieczeństwo.

„Sercem” każdej instalacji elektrycznej jest rozdzielnica elektryczna, do której podłączone są obwody oświetleniowe, gniazd oraz od innych urządzeń znajdujących się w danym budynku. Każda rodzielnia czy tablica elektryczna wykonywana jest z założenia z myślą o wielu latach eksploatacji, stąd dobrze byłoby, żeby została wykonana solidnie, z dobrej jakości elementów, dobrze opisana i przyjazna dla użytkownika oraz zawierała dokumentację powykonawczą z pomiarami po podłączeniu zasilania docelowego. Sprawdzenie rozdzielni elektrycznej po zamontowaniu na obiekcie ma kluczowe znaczenie w kwestii bezpieczeństwa osób korzystających z instalacji elektrycznej. W wielu przypadkach Inwestorów prywatnych ten temat jest często bagatelizowany.

Nasza firma chciałaby zaoferować Państwu wykonanie rozdzielnic elektrycznych dopasowanych do potrzeb budowanych lub remontowanych budynków z gwarancją jakości wykonania i pełną dokumentacją.

Zapraszamy do współpracy.

Działający w naszej firmie INSTAL-SPECJAL zespół ludzi ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży elektrycznej. W tym okresie wykonaliśmy setki mniejszych i większych rozdzielnic elektrycznych w budynkach mieszkalnych, handlowych, użyteczności publicznej oraz na potrzeby specjalistycznych instalacji kabli grzejnych, fontann, pompowni ścieków, itp. Nasze rozdzielnice działają bezawaryjnie od wielu lat w różnych miejscach co pozwala nam uznać się za specjalistów w tej dziedzinie i polecić Państwu swoje usługi.

W zakładce GALERIA przedstawiamy wybrane zdjęcia wykonanych przez nas tablic elektrycznych.

INSTAL-SPECJAL - tablice i rodzielnice elektryczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Internet Media